Echipa

Echipa

Nume Specialitate Obj Functie
Vasilache Grigore Matematică şi Ştiinţe Informatica Director
Rugină Aliona Limbi moderne Limba franceză Director adjunct pentru instruire
Senic Diana Limba română Limba română Director adjunct pentru educaţie
Prisăcari Larisa Clase primare Cl. Primare Director adjunct pentru clasele primare
Focșa Natalia Arte şi tehnologii Educaţia fizică  
Gajam Lilia Arte şi tehnologii Arta plastică  
Pereu Natalia Arte şi tehnologii Educaţia tehnologică  
Tarchilă Valentina Arte şi tehnologii Educaţia fizică  
Salinschi Lilia Clase primare Ed. Muzicală  
Cazangiu Iulia Clase primare Cl. Primare  
Croleveţ Domnica Clase primare Cl. Primare  
Dogoter Luminiţa Clase primare Cl. Primare  
Gavriliuc Larisa Clase primare Cl. Primare  
Glopina Dumitriţa Clase primare Cl. Primare  
Grecu Margareta Clase primare Cl. Primare  
Moraru Natalia Clase primare Cl. Primare  
Racu Angela Clase primare Cl. Primare  
Raţă Ana Clase primare Cl. Primare  
Vîrlan Svetlana Clase primare Cl. Primare  
Uşurelu Raisa Limba română şi socioumanistice Limba română  
Bolocan Viorica Limba română şi socioumanistice Limba română  
Cazac Ana Limba română şi socioumanistice Limba română  
Climaşevschi Nadejda Limba română şi socioumanistice Limba română  
Negară Agalina Limba română şi socioumanistice Limba română  
Postolachi Veronia Limba română şi socioumanistice Limba română  
Antonov Oxana Limba română şi socioumanistice Educatia civica  
Baciu Galina Limba română şi socioumanistice Istoria  
Marian Camelia Limba română şi socioumanistice Geografia  
Moraru Emilia Limba română şi socioumanistice Psiholog  
Paraschiv Maria Limba română şi socioumanistice Istoria  
Ciorici Olga Limbi moderne Limba engleză  
Botnariuc Galina Limbi moderne Limba engleză  
Buciuceanu Maria Limbi moderne Limba germană  
Coreţchi Lilia Limbi moderne Limba franceză  
Gîrlea Cornelia Limbi moderne Limba engleză  
Moşoi Tatiana Limbi moderne Limba franceză  
Grossu Diana Limbi moderne Limba engleză, Cl. Primare  
Hioară Svetlana Limbi moderne Limba engleză, Cl. Primare  
Tofan Mariana Limbi moderne Limba rusă  
Zbancă Evelina Limbi moderne Limba engleză  
Cîrliciuc Mariana Matematică şi Ştiinţe Chimia  
Anton Ghenadie Matematică şi Ştiinţe Informatica      
Bostan Ecaterina Matematică şi Ştiinţe Fizica  
Caireac Leonid Matematică şi Ştiinţe Fizica  
Cotruţă Maria Matematică şi Ştiinţe Biologia  
Curtescu Tamara Matematică şi Ştiinţe Matematica  
Lachi Nicolae Matematică şi Ştiinţe Matematica  
Lachi Paulina Matematică şi Ştiinţe Matematica  
Lupuşor Maria Matematică şi Ştiinţe Matematica  
Miţelea Stela Matematică şi Ştiinţe Biologia  
Papuc Marcela Matematică şi Ştiinţe Informatica      
Pîslari Tatiana  Matematică şi Ştiinţe Fizica  
Rusu Valentina Matematică şi Ştiinţe Chimia  
Turchin Anatolie Matematică şi Ştiinţe Matematica      
Bejan Victoria Matematică şi Ştiinţe Matematica